Logo_strip

Wypożyczalnia sprzętu: Akcesoria do kamer

Kategoria sprzętu

Kontakt

STRIP STUDIO

Zosia Tytko

Krzysztof Marek

Szukasz akcesoriów do kamer? Wypożycz zamiast kupować! W ofercie wypożyczalni sprzętu foto i video Strip Rental znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wyposażyć kamerę w niezbędne akcesoria czy zastąpić uszkodzone elementy na czas realizacji zlecenia. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i skorzystaj z atrakcyjnej oferty wynajmu!

Jakie akcesoria do kamer wypożyczysz w Strip Rental?

W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu filmowego znajdziesz takie akcesoria do kamer, jak chociażby moduły (potrzebne do udostępniania dodatkowych złączy we/wy, dające możliwość zapisu danych w RAW itd.), lilliputy (czyli kompaktowe, lekkie monitory podglądowe, dedykowane pracy z kamerą), zapasowe baterie, karty pamięci czy czytniki kart pamięci.

Możesz zatem wypożyczyć u nas wszystko, co tylko pozwala zwiększyć efektywność i komfort pracy z kamerą oraz zadbać o bezpieczeństwo i wysoką jakość zrealizowanego materiału. Często są to akcesoria, o których się zapomina lub po prostu ich brakuje, gdy nagle trafia się jakieś atrakcyjne zlecenie, okazja wymagająca obsługi filmowej etc. Są to również takie elementy, które „lubią” ulegać awariom w najmniej oczekiwanym momencie, stąd zawsze warto mieć ich zapas pod ręką.

Skompletuj cały zestaw filmowy w jednym miejscu

Strip Rental to profesjonalna wypożyczalnia aparatów fotograficznych i sprzętu filmowego, w której znajdziesz wszystko, co potrzebne do obsługi foto-video dowolnego wydarzenia. Oferujemy nie tylko prezentowane w tej kategorii akcesoria do kamer, ale także same kamery, obiektywy czy sprzęt oświetleniowy i dźwiękowy. Dzięki temu w jednym miejscu możesz się wyposażyć w całe zaplecze sprzętowe, korzystając przy tym z fachowego doradztwa naszych ekspertów.

Już teraz sprawdź wszystkie akcesoria do kamer dostępne w ofercie wypożyczalni Strip Rental i wygodnie zarezerwuj je online za pośrednictwem formularza kontaktowego. Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się z nami – doradzimy!