Logo_strip

Wypożyczalnia sprzętu: Audio

Kategoria sprzętu

Kontakt

STRIP STUDIO

Zosia Tytko

Krzysztof Marek

Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego i filmowego w Katowicach Strip Rental prezentuje urządzenia z kategorii audio. Znajdziesz w niej wszystko, co jest potrzebne do zapewnienia komunikacji na planie filmowym oraz nagrania ścieżki dźwiękowej np. podczas wywiadu czy wystąpień publicznych. Już teraz sprawdź, co możesz u nas wypożyczyć.

Mikroporty

W Strip Rental wypożyczysz przede wszystkim mikroporty, które są niezbędne przy realizacji profesjonalnych materiałów filmowych, jak również do obsługi różnego rodzaju eventów. Dzięki mikroportom można utrzymać komunikację na planie czy na terenie większego obiektu. Służą one również do bezprzewodowej komunikacji z kamerą filmową – możesz zapomnieć o plączących się kablach, wypinających się wtyczkach i rozdrażnieniu filmowanych osób. Mikroport świetnie sprawdzi się podczas realizacji filmu promocyjnego, reklamy, teledysku czy rejestrowania wystąpienia publicznego, wywiadu etc.

Mikrofony

W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu foto i video w Katowicach znajdziesz również mikrofony bezprzewodowe, które są niezbędne przede wszystkim podczas organizacji i obsługi wszelkich eventów. Odpowiadasz za imprezę firmową, bankiet, galę, jubileusz, a może imprezę okolicznościową? Zapoznaj się z ofertą naszej wypożyczalni sprzętu filmowego i zarezerwuj odpowiednie mikrofony dla siebie, w bardzo atrakcyjnej cenie i z gwarancją szybkiej dostępności.

W ofercie naszej wypożyczalni znajdziesz wyłącznie osprzęt audio renomowanych firm, takich jak Sennheiser czy Sony. Są to urządzenia świetnej klasy, charakteryzujące się niezawodnością, doskonałą jakością dźwięku i wykonania. Wybierając je możesz mieć pewność, że zadbasz o profesjonalną oprawę dowolnej imprezy oraz organizację planu filmowego – ma to szczególne znaczenie w sytuacji, gdy realizujesz komercyjne zlecenie dla klienta.

Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się z nami, powiedz, do czego potrzebujesz osprzętu audio, a nasi eksperci wskażą Ci najlepsze rozwiązania.