Logo_strip

Wypożyczalnia sprzętu: Obiektywy

Kategoria sprzętu

Kontakt

STRIP STUDIO

Zosia Tytko

Krzysztof Marek

Strip Rental, profesjonalna wypożyczalnia sprzętu fotograficznego i video, prezentuje obiektywy do kamer i aparatów. Wypożyczysz u nas dowolny obiektyw, który sprawdzi się przy realizacji każdego zlecenia – zarówno komercyjnego, jak i na potrzeby własne, na przykład obsługi imprezy okolicznościowej czy innego eventu. Sprawdź, jakie obiektywy są dostępne w naszej ofercie.

Strip Rental – najlepsza wypożyczalnia obiektywów w Katowicach

Profesjonalny obiektyw to bardzo kosztowny element wyposażenia kamery czy aparatu. Nie każdy może sobie pozwolić na jego zakup, a już szczególnie bez wcześniejszego przetestowania. Wypożyczenie obiektywu jest więc świetną propozycją dla wszystkich, którzy rozważają uzupełnienie swojego zaplecza szkieł, natomiast chcą mieć pewność, że warto wydać pieniądze na konkretny model.

Dbamy o to, aby stale wzbogacać naszą ofertę o nowe obiektywy, dzięki czemu praktycznie każdy znajdzie u nas takie szkło, jakiego potrzebuje. Szukasz teleobiektywu? Może interesuje Cię obiektyw szerokokątny lub o uniwersalnym zakresie ogniskowych? Odpowiedni model na pewno jest dostępny w naszej ofercie wynajmu.

W Strip Rental możesz wypożyczyć obiektywy takich firm, jak Sony czy Canon. Stawiamy na szkła najwyższej klasy, charakteryzujące się znakomitą ostrością oraz jasnością, w tym z wbudowaną stabilizacją optyczną.

Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni foto

Wypożyczenie obiektywu, zwłaszcza wysokiej klasy, to naturalna propozycja dla każdego, kto okazjonalnie potrzebuje wartościowego szkła, np. na sesję komercyjną czy nawet na urlop. Zamiast kupować obiektyw, który później będzie się tylko kurzyć i zajmować miejsce w torbie, wynajmij go w naszej firmie i nie martw się przechowywaniem, pielęgnacją etc.

Sprawdź wszystkie dostępne modele obiektywów w Strip Rental i wybierz ten, który najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby. Nie wiesz, na co się zdecydować? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z fachowego doradztwa naszych ekspertów.