Logo_strip

Wypożyczalnia sprzętu: RTS i komunikacja

Kategoria sprzętu

Kontakt

STRIP STUDIO

Zosia Tytko

Krzysztof Marek

Organizujesz duży event? Chcesz zadbać o profesjonalne zaplecze techniczne imprezy okolicznościowej czy studia TV? Zostałeś wynajęty do obsługi filmowej i fotograficznej jakiegoś komercyjnego wydarzenia? Skorzystaj z naszej oferty wynajmu sprzętu RTS i do komunikacji. Wypożyczalnia foto i video Strip Rental ma wszystko, czego potrzebujesz – dostępne do ręki i w bardzo atrakcyjnej cenie już od 30 złotych netto za dzień!

Wypożycz zamiast kupować

Sprzęt RTS i do komunikacji jest na tyle specyficzny, że przydaje się praktycznie tylko do obsługi eventów czy planów zdjęciowych. Dlatego nawet profesjonalne ekipy filmowe i fotograficzne preferują wypożyczanie, aby nie inwestować pieniędzy w coś, z czego będą korzystać tylko okazjonalnie.

Wynajem to również atrakcyjna propozycja dla tych profesjonalistów, którzy mają niewystarczające zaplecze sprzętowe i muszą je szybko uzupełnić. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty nie nadwyrężysz budżetu zlecenia/wydarzenia. Nie musisz się też martwić przechowywaniem i konserwacją sprzętu.

Jakie urządzenia RTS i do komunikacji znajdziesz w ofercie Strip Rental?

Jako profesjonalna wypożyczalnia kamer, aparatów fotograficznych i sprzętu foto-video oferujemy wyłącznie urządzenia najwyższej klasy, przeznaczone do profesjonalnego użytku. Wynajmiesz u nas m.in. matryce interkomowe, panele interkomowe, punkty dostępowe, BetlPacki, RTS-y, Telexy, pulpity komentatorskie, headsety czy krótkofalówki.

Mamy wszystko, co jest potrzebne do obsługi różnego rodzaju eventów, zbudowania studia telewizyjnego, wyposażenia planu filmowego etc. Gwarantujemy przy tym dużą dostępność urządzeń, dzięki czemu wiele z nich możesz wynająć praktycznie od ręki, na tak długo, jak potrzebujesz. Każde urządzenie przed udostępnieniem klientowi jest wnikliwie testowane, dlatego wiesz, że wypożyczasz w 100% sprawny, markowy sprzęt.

Już teraz zapoznaj się z całą naszą ofertą sprzętu RTS i do komunikacji. Masz pytania? Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z doradztwa ekspertów Strip Rental.