Logo_strip

Wypożyczalnia sprzętu: Technika studyjna i oświetlenie

Kategoria sprzętu

Kontakt

STRIP STUDIO

Zosia Tytko

Krzysztof Marek

Wypożyczalnia sprzętu filmowego i fotograficznego Strip Rental prezentuje urządzenia i akcesoria z kategorii techniki studyjnej i oświetlenia. Znajdziesz tutaj wszystko, co jest potrzebne do wyposażenia profesjonalnego studia producenckiego oraz planu filmowego/fotograficznego. Gwarantujemy dużą dostępność poszczególnych akcesoriów i konkurencyjne ceny wynajmu.

Jakie elementy techniki studyjnej i oświetlenia wypożyczysz w Strip Rental?

Oferujemy wysokiej klasy urządzenia i akcesoria pozwalające zarówno prawidłowo doświetlić plan zdjęciowy, jak i zadbać o pełne zaplecze audio. W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu foto i video znajdziesz m.in. panele do obsługi mikserów, same miksery, konwertery, enkodery, okablowanie, lampy LED czy elementy mocowania.

To bardzo dobra propozycja dla każdego, kto chce zbudować profesjonalne studio, natomiast nie na stałe, a wyłącznie na potrzeby jednorazowego zlecenia. Z oferty naszej wypożyczalni chętnie korzystają np. firmy zajmujące się produkcją filmową, które okazjonalnie realizują zamówienia w warunkach studyjnych. Wśród naszych klientów są również amatorzy sztuki filmowej chcący spróbować swoich sił w dziedzinie profesjonalnej produkcji.

Wypożyczenie sprzętu filmowego, w tym przypadku akcesoriów techniki studyjnej i oświetlenia, jest także atrakcyjnym rozwiązaniem dla klientów, którzy muszą szybko uzupełnić braki w swoim zapleczu sprzętowym – czy to z powodu awarii, czy po prostu otrzymania zlecenia wymagającego użycia specyficznych elementów.

Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni sprzętu foto i video

Strip Rental to czołowa wypożyczalnia sprzętu fotograficznego, filmowego oraz wszelkich akcesoriów studyjnych w Katowicach. Oferujemy wyłącznie sprzęt najwyższej klasy, spełniający oczekiwania profesjonalistów, sprawdzający się do realizacji komercyjnych projektów.

Jeśli nie masz pewności, na co się zdecydować, to skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnego doradztwa ekspertów Strip Rental. Masz już upatrzone produkty? Zarezerwuj je wygodnie online na tak długo, jak potrzebujesz.