Logo_strip

Obiektywy Katowice – wypożyczalnia Strip Rental to dobry adres dla profesjonalistów i ambitnych amatorów

Rectangle 2 copy 1

Obiektywy Katowice – wypożyczalnia Strip Rental to dobry adres dla profesjonalistów i ambitnych amatorów

Rectangle 2 copy 1

Być może znasz starą fotograficzną maksymę, że to nie body ma największy wpływ na jakość generowanego obrazka, ale obiektyw. Rzeczywiście, nic nie zastąpi dobrego, jasnego i plastycznego szkła, szczególnie w rękach fotografa, który potrafi wykorzystać jego potencjał. Markowe obiektywy są w stanie zachwycić odwzorowaniem barw i wydobyć maksimum szczegółów w nawet ciemnej scenerii. Jest tylko jeden problem: za takie szkło trzeba sporo zapłacić. Brakuje Ci funduszy? W takim razie wynajmij swój wymarzony obiektyw w Katowicach – wypożyczalnia Strip Rental jest do Twojej dyspozycji. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na taką opcję?

Sprawdź obiektywy przed zakupem

Z opcji wypożyczenia obiektywu bardzo chętnie korzystają osoby, które mają już na oku jakieś szkło, natomiast chcą się upewnić, czy rzeczywiście spełni ono ich oczekiwania. Dzięki temu unikną kupowania kota w worku.

Wypożyczenie może być również świetnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy nie masz pewności, jaki obiektyw jest Ci potrzebny i chcesz porównać ze sobą kilka modeli o różnym świetle, zakresie ogniskowych etc.

Nie stać Cię na nowy obiektyw? Wypożycz go w Strip Rental!

Zakup nowego obiektywu, nawet średniej klasy, to spore wyzwanie pod względem finansowym. W ostatnich kilkunastu miesiącach obserwujemy gwałtowny wzrost cen sprzętu foto i video, co nie ominęło również obiektywów.

Wiele osób od dawna zbierających pieniądze na wymarzone szkło, teraz odkrywa, że nadal nie może sobie pozwolić na taki zakup. Jeśli natomiast bardzo korci Cię, aby przetestować jakiś obiektyw lub po prostu musisz go mieć, żeby móc zrealizować zlecenie na oczekiwanym przez klienta poziomie, to z pomocą przyjdzie Ci Strip Rental.

Wypożyczenie obiektywu jest o wiele tańszym rozwiązaniem niż zakup, również ratalny. Nie chodzi tylko o niższy koszt jednostkowy, ale również brak konieczności przechowywania i konserwowania obiektywu. Nie ponosisz również kosztu amortyzacji, czyli stopniowego spadku wartości szkła.

Wypożyczenie to bezpieczniejsza opcja, niż zakup używanego szkła

Wiele osób widząc, jakie są ceny nowych obiektywów, w naturalnym odruchu rozgląda się za używanymi szkłami. Jest to jakiś pomysł, natomiast trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że jest też obarczony sporym ryzykiem. Dlaczego?

Ponieważ bardzo trudno jest jednoznacznie ocenić rzeczywisty stan obiektywu z drugiej ręki, zwłaszcza kupując go na odległość. Jeśli nie znasz historii szkła i nie masz 100% zaufania do sprzedawcy, to wiedz, że taki zakup może się okazać niezłą „wpadką”.

Nawet jeśli szkło na pierwszy rzut oka wygląda w porządku, to po czasie mogą się ujawnić jego ewidentne wady. Naprawa uszkodzonego obiektywu nie zawsze jest możliwa lub opłacalna.

Jeśli więc brakuje Ci środków na zakup nowego obiektywu z gwarancją, to dużo bezpieczniejszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zdecydowanie się na opcję wynajmu.

Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni obiektywów w Katowicach

Strip Rental to jedna z największych wypożyczalni sprzętu fotograficznego i filmowego w regionie. Jesteśmy bardzo dobrze oceniani przez klientów, którzy przede wszystkim podkreślają fachową wiedzę naszych doradców oraz szeroki wybór sprzętu. W Strip Rental wynajmiesz nie tylko obiektywy, ale także kamery, aparaty, sprzęt studyjny, oświetlenie, sprzęt RTS i do komunikacji, okablowanie i wiele innych drobniejszych akcesoriów.

Jeśli chodzi o obiektywy, to w naszej ofercie znajdziesz szkła zarówno do kamer, jak i aparatów. Proponujemy wyłącznie obiektywy najlepszych producentów, w tym Fujinon, Sony czy Canon, które spełnią oczekiwania każdego profesjonalisty. Znajdziesz u nas obiektywy szerokokątne, stałoogniskowe czy teleobiektywy, dzięki czemu w jednym miejscu możesz się zaopatrzyć w komplet potrzebnych szkieł.

Już teraz sprawdź całą ofertę obiektywów wypożyczalni Strip Rental w Katowicach, wybierz szkło dla siebie, poznaj cenę za dobę wynajmu, a następnie wygodnie zarezerwuj obiektyw online z odbiorem na miejscu.

Najnowsze wpisy

Zobacz naszą ofertę

Kamery
i osprzęt

Technika studyjna i oświetlenie

Skontaktuj się z nami