Logo_strip

Przegląd sprzętu video na wynajem. Sprawdź, co wypożyczysz w Strip Rental

Rectangle 2 copy 1

Przegląd sprzętu video na wynajem. Sprawdź, co wypożyczysz w Strip Rental

Rectangle 2 copy 1

Strip Rental to wypożyczalnia sprzętu video, z której oferty korzystają zarówno profesjonaliści, jak i osoby tylko okazjonalnie potrzebujące kamery czy różnych akcesoriów, na przykład na imprezę okolicznościową. Stale poszerzamy nasz asortyment, dzięki czemu już dziś możesz wyjść od nas ze wszystkim, co jest niezbędne do zrealizowania nawet wymagającego zlecenia. Aby ułatwić Ci zorientowanie się w naszej ofercie, przygotowaliśmy krótki przegląd sprzętu video na wynajem dostępnego w Strip Rental.  

Kamery na wynajem

Zacznijmy od najpopularniejszego sprzętu video na wynajem w ofercie Strip Rental. Kamera to oczywiście niezbędny element wyposażenia każdego filmowca czy tym bardziej większej ekipy. Oferujemy kamery renomowanych producentów, które śmiało mogą być wykorzystywane na potrzeby studia telewizyjnego, produkcji filmów reklamowych, promocyjnych itp.

Sprawdź ofertę kamer na wynajem w Strip Rental.

Obiektywy na wynajem

Każdy profesjonalista wie, że nawet najlepsza kamera niewiele znaczy, jeśli nie współpracuje z nią jasny obiektyw o odpowiednim zakresie ogniskowych. W Strip Rental oferujemy znakomite obiektywy do kamer i aparatów na wynajem. Znajdziesz u nas szkła renomowanych producentów, w szerokim wyborze ogniskowych i światła.

Sprawdź obiektywy na wynajem w Strip Rental.

Statywy na wynajem

Statyw to niezbędny element wyposażenia ekipy filmowej czy nawet filmowca-amatora. Są sytuacje, w których po prostu trzeba na czymś ustawić kamerę, by w ten sposób zyskać nieporuszony, bardzo ostry obraz. Zakup profesjonalnego statywu wiąże się z dużym kosztem, dlatego obserwujemy spore zainteresowanie usługą wypożyczenia tych akcesoriów. Najczęściej decydują się na to profesjonaliści, którzy potrzebują drugiego statywu do realizacji zlecenia.

Sprawdź statywy na wynajem w Strip Rental.

Osprzęt audio na wynajem

Ta część naszej oferty powinna szczególnie zainteresować firmy, które szukają dobrze zaopatrzonej wypożyczalni sprzętu telewizyjnego. Osprzęt audio jest niezbędny do zbudowania studia, ale także obsłużenia imprez okolicznościowych, różnego rodzaju eventów, konferencji itd. W Strip Rental wypożyczysz m.in. mikrofony czy mikroporty.

Sprawdź osprzęt audio na wynajem w Strip Rental.

Akcesoria do kamer na wynajem

Moduły, ładowarki, baterie czy karty pamięci – to drobne, często niedocenianie, a szalenie ważne akcesoria, bez których trudno byłoby zrealizować profesjonalną produkcję filmową. Wszystkie tego typu akcesoria są dostępne w stałej ofercie wynajmu Strip Rental. Stawiamy na produkty markowych producentów, wyróżniające się tym, co najważniejsze z punktu widzenia profesjonalisty: niezawodnością.

Sprawdź akcesoria do kamer na wynajem w Strip Rental.

Technika studyjna i oświetlenie na wynajem

Przechodzimy do kategorii sprzętu, który wykorzystuje się na stricte profesjonalne potrzeby, m.in. do zbudowania studia czy obsługi imprez plenerowych i pod dachem. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy elementy oświetleniowe oraz techniki studyjnej, które zagwarantują Ci bardzo dobry komfort pracy.

Sprawdź technikę studyjną i oświetlenie na wynajem w Strip Rental.

Sprzęt RTS i do komunikacji na wynajem

Nie każda firma producencka może sobie pozwolić na zakup kompletnego zaplecza sprzętowego do komunikacji na planie filmowym, imprezie okolicznościowej, w studiu telewizyjnym, wozie transmisyjnym czy na evencie komercyjnym. Na szczęście wszystko, co może Ci się przydać, znajdziesz w stałej ofercie wynajmu Strip Rental: od headsetów po matryce interkomowe RTS. Oferujemy wyłącznie markowy sprzęt, gwarantujący niezawodność i jakość dźwięku wymaganą przez profesjonalistów.

Sprawdź sprzęt RTS i do komunikacji na wynajem w Strip Rental.

W Strip Rental wynajmiesz wszystko, czego potrzebujesz, aby nie tylko profesjonalnie obsłużyć imprezę okolicznościową czy zrealizować film promocyjny, ale też np. zbudować studio telewizyjne. Zapoznaj się z naszymi propozycjami, sprawdź ceny za dobę wynajmu i przekonaj się, że wynajem sprzętu filmowego naprawdę się opłaca.

Najnowsze wpisy

Zobacz naszą ofertę

Kamery
i osprzęt

Technika studyjna i oświetlenie

Skontaktuj się z nami