Logo_strip

Strip Rental – polecana wypożyczalnia kamer w Katowicach

Rectangle 2 copy 1

Strip Rental – polecana wypożyczalnia kamer w Katowicach

Rectangle 2 copy 1

Wynajem sprzętu filmowego i fotograficznego  to domena nie tylko profesjonalistów, ale coraz częściej także osób amatorsko zajmujących się realizacją różnych projektów. Jedni i drudzy doceniają fakt, że za bardzo niską cenę mogą przetestować sprzęt z najwyższej półki, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów związanych z przechowywaniem i konserwacją oraz oszczędzając cenne miejsce w domu. Jedną z najczęściej polecanych wypożyczalni kamer w Katowicach jest Strip Rental. Dlaczego warto do nas zajrzeć? Poznaj najważniejsze argumenty.

Znajdziesz u nas kamery, z których korzystają profesjonaliści

Oferta Strip Rental skupia się wokół kamer do użytku profesjonalnego. Są to modele, które zaspokoją oczekiwania na przykład ekipy telewizyjnej czy filmowej, nie wspominając już o firmach zajmujących się wideofilmowaniem imprez okolicznościowych czy wydarzeń biznesowych.

W Strip Rental wynajmiesz kamery najlepszych producentów, w tym Sony, JVC oraz Marshall. Są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie, szczególnie w porównaniu z nominalną wartością sprzętu. To znakomita propozycja dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na zakup kamery z górnej półki lub np. czekają na powrót posiadanego sprzętu z serwisu. 

Skompletujesz cały potrzebny sprzęt w jednym miejscu

Strip Rental to nie tylko wypożyczalnia kamer w Katowicach. Wynajmiesz u nas wszystko, co może Ci się przydać na planie zdjęciowym, w terenie czy podczas obsługi jakiejś imprezy. Dzięki temu możesz wyposażyć się w naszej wypożyczalni w cały niezbędny sprzęt i tym samym zagwarantować bardzo wysoką jakość realizacji dowolnej produkcji filmowej.

Oferujemy m.in. obiektywy do kamer i aparatów, statywy, różnego rodzaju akcesoria, osprzęt audio, urządzenia z dziedziny techniki studyjnej, oświetlenie, sprzęt RTS i do komunikacji, a także okablowanie.

Podpowiemy Ci, jaką kamerę wybrać

W Strip Rental pracują profesjonaliści i pasjonaci. Doskonale wiemy, co oferujemy, znamy się na sprzęcie filmowym i fotograficznym, sami realizujemy różne projekty, dlatego możesz bazować na naszym fachowym doradztwie.

Jeśli nie wiesz, na jaką kamerę się zdecydować, a tym bardziej jakie dobrać do niej akcesoria, to zdaj się na doradcę Strip Rental. Nasz specjalista udzieli Ci niezbędnych wskazówek, dzięki czemu z pewnością wyjdziesz z naszej wypożyczalni z takim sprzętem, jakiego potrzebujesz.

To naprawdę się opłaca

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, ile kosztuje profesjonalna kamera. Mówimy tutaj nawet o dziesiątkach tysięcy złotych. Niewiele osób, a już tym bardziej dopiero stawiających pierwsze kroki w świecie filmowania, może sobie pozwolić na taki wydatek.

Wypożyczenie kamery jest o wiele tańsze, dlatego z tej możliwości korzystają również profesjonaliści, którzy potrzebują sprzętu do realizacji konkretnego projektu lub chcą przetestować dany model przed zakupem na własność.

Wypożyczysz u nas kamerę od ręki

Wypożyczenie kamery czy dowolnego innego sprzętu w Strip Rental jest bardzo proste. Wystarczy, że znajdziesz odpowiedni model na naszej stronie internetowej, upewnisz się, że cena za dzień wynajmu Ci odpowiada, a następnie zarezerwujesz sprzęt dla siebie przez formularz kontaktowy. Podaj w nim swoje dane oraz wskaż okres, na jaki chcesz wypożyczyć kamerę. Sprzęt będzie na Ciebie czekać w naszej wypożyczalni w Katowicach.

Sprawdź całą ofertę Strip Rental

Strip Rental to wypożyczalnia aparatów fotograficznych i kamer, która oferuje bardzo szeroki wybór sprzętu do użytku profesjonalnego, jak i dla zaawansowanych amatorów. Nie ma znaczenia, czy właśnie budujesz plan filmowy, studio telewizyjne, czy może realizujesz projekt na potrzeby prywatne – zawsze możesz liczyć na nasze doradztwo oraz wypożyczyć dokładnie to, czego potrzebujesz.

Już teraz zapoznaj się z całą ofertą naszej wypożyczalni sprzętu telewizyjnego, filmowego i fotograficznego, która jest dostępna na stronie internetowej wraz z cennikiem wynajmu.

Zachęcamy również do lektury pozostałych poradników na naszym blogu, z których m.in. dowiesz się, kiedy nie warto kupować sprzętu filmowego na własność.

Najnowsze wpisy

Zobacz naszą ofertę

Kamery
i osprzęt

Technika studyjna i oświetlenie

Skontaktuj się z nami