Logo_strip

Testuj z nami!

Rectangle 2 copy 1

Testuj z nami!

Rectangle 2 copy 1

Jedną z wielu zalet naszej pracy jest zakup nowego sprzętu. Już na etapie wyszukiwania nowych rozwiązań towarzyszą nam ogromne emocje. Niczym dzieci w sklepie z zabawkami, z wypiekami na twarzy, drżącą z podniecenia ręką naciskamy klawisz myszy, by w bezmiarze Internetu znaleźć perełki, dla których będziemy mogli znaleźć miejsce w naszym magazynie. Nieważne czy chodzi o kilometry światłowodów, kamery czy baterie. A co najważniejsze, ogrom emocji nie kończy się wraz ze sfinalizowaniem procesu zakupu. Prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy przesyłka trafia w nasze ręce. Rozpoczyna się wtedy proces testowania zakupionego urządzenia. Godziny spędzone w studio, próby uruchomienia, konfiguracja, wprowadzenie do systemu, sfotografowanie, opisanie, dodanie do wirtualnej wypożyczalni – wszystko to robimy po to, aby ułatwić pracę sobie i naszym klientom. Chcemy mieć pewność, że nasz sprzęt sprawdzi się podczas realizacji naszych i Waszych projektów.

Drodzy Klienci, w ramach promocji naszej działalności, zapraszamy Was do wspólnego testowania naszego nowego sprzętu. Poczujcie emocje, które towarzyszą nam, kiedy eksperymentujemy, próbujemy, poznajemy, cieszymy się naszym nowym nabytkiem.  

Proponujemy Wam wypożyczenie w promocyjnej cenie sprzętu, który będziecie mogli przetestować i podzielić się z nami swoimi przemyśleniami na jego temat.

Na początek oddajemy Wam enkoder Kiloview E1. Więcej informacji na jego temat oraz o promocji znajdziecie w naszej wypożyczalni:

https://strip-rental.com/wypozyczalnia/enkoder-kiloview-e1

Zapraszamy do kontaktu!

Najnowsze wpisy

Zobacz naszą ofertę

Kamery
i osprzęt

Technika studyjna i oświetlenie

Skontaktuj się z nami