Logo_strip

Wypożyczalnia aparatów fotograficznych i kamer. Dlaczego warto wybrać Strip Rental?

Rectangle 2 copy 1

Wypożyczalnia aparatów fotograficznych i kamer. Dlaczego warto wybrać Strip Rental?

Rectangle 2 copy 1

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że profesjonalny sprzęt fotograficzny i filmowy kosztuje krocie. Można wręcz napisać, że jest poza zasięgiem finansowym większości amatorów pstrykania zdjęć czy kręcenia filmów. Jeśli natomiast chcesz się rozwijać w tym kierunku lub prowadzisz już działalność w branży foto-video, ale brakuje Ci sprzętu, to mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję. Nasza wypożyczalnia aparatów fotograficznych i kamer zapewni Ci dostęp do profesjonalnych urządzeń, które możesz albo przetestować przed zakupem, albo po prostu wykorzystać do realizacji jakiegoś zlecenia. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę.

Sprzęt tylko z najwyższej półki

Zacznijmy od tego, że szanująca się wypożyczalnia aparatów fotograficznych i kamer musi oferować swoim klientom taki sprzęt, który nie jest dostępny w co drugim domu. Mamy tutaj na myśli profesjonalne urządzenia, bardzo kosztowne w zakupie, których używanie rzeczywiście pozwala osiągnąć znakomite efekty i wynieść swoje prace na dużo wyższy poziom. Właśnie taki sprzęt znajdziesz w stałej ofercie Strip Rental – włącznie z modelami aparatów i kamer używanymi przez najwybitniejszych fotografów i operatorów na świecie.

Eksperckie doradztwo

Wiele osób chcących wypożyczyć aparat, kamerę czy kompletny sprzęt studyjny nie do końca orientuje się w ofercie rynkowej i nie wie, na co zwrócić uwagę dobierając poszczególne urządzenia. Będąc w takiej sytuacji zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo ekspertów Strip Rental.

Jesteśmy pasjonatami fotografii i filmowania, mającymi kilkunastoletnie doświadczenie w pracy przy produkcjach telewizyjnych oraz wielkich eventach – między innymi pracowaliśmy przy Intel Extreme Masters, jednej z największych imprez w Polsce. Tym doświadczeniem chętnie dzielimy się z naszymi klientami, podpowiadając wybór odpowiedniego sprzętu, który na pewno spełni oczekiwania i będzie idealnie pasować do realizacji konkretnego projektu.

Szeroki wybór osprzętu

Przychodząc do wypożyczalni aparatów fotograficznych i kamer słusznie oczekujesz, że wyjdziesz z niej wyposażony we wszystko, co jest Ci potrzebne np. do przeprowadzenia sesji zdjęciowej, a co najważniejsze do uzyskania świetnego efektu Twojej pracy. To w dużej mierze zależy nie tylko od samego aparatu/kamery, ale też od osprzętu – obiektywu, oświetlenia i innych drobniejszych akcesoriów.

W Strip Rental oferujemy bardzo szeroki wybór takiego osprzętu, podpowiadając przy tym jak go optymalnie wykorzystać w konkretnych zastosowaniach.

Duża dostępność sprzętu

Dbamy o to, aby regularnie uzupełniać nasze stany magazynowe o nowe modele aparatów fotograficznych, kamer, obiektywów i innych urządzeń potrzebnych do realizacji projektu foto-video. Jesteśmy na bieżąco z rynkowymi nowościami, żyjemy naszą branżą, a przy tym stale inwestujemy w powiększanie naszej oferty, abyś zawsze mógł wypożyczyć u nas potrzebne urządzenia – nawet od ręki.

Korzystne warunki wynajmu

Skorzystanie z oferty wypożyczalni aparatów fotograficznych i kamer jest bardzo opłacalne – konkretne argumenty, które potwierdzają tę tezę omówiliśmy w osobnym artykule na naszym blogu. Przypomnijmy natomiast, że jest to bardzo dobra opcja dla osób i firm, które nie potrzebują profesjonalnego sprzętu na stałe, a jedynie na krótki czas, np. w związku z awarią aparatu/kamery czy koniecznością jednorazowego zrealizowania jakiegoś projektu (np. zrobienie zdjęć produktów do sklepu internetowego).

W Strip Rental zawsze możesz liczyć na konkurencyjne warunki wynajmu, zarówno jeśli chodzi o cenę usługi, jak i okres, na jaki udostępnimy Ci nasz sprzęt.

Szukasz wypożyczalni aparatów fotograficznych i kamer w Katowicach? Zapoznaj się z ofertą Strip Rental i skontaktuj się z nami w wygodnej dla Ciebie formie. Znajdziesz u nas profesjonalny sprzęt filmowy i fotograficzny, w tym obiektywy, statywy oraz osprzęt studyjny i oświetleniowy. Sprawdź również ofertę wynajmu urządzeń RTS oraz do komunikacji, które są niezbędne przy obsłudze różnego rodzaju eventów.

Najnowsze wpisy

Zobacz naszą ofertę

Kamery
i osprzęt

Technika studyjna i oświetlenie

Skontaktuj się z nami