Logo_strip

Wypożyczalnia interkomów – dlaczego warto skorzystać z takiej opcji?

Rectangle 2 copy 1

Wypożyczalnia interkomów – dlaczego warto skorzystać z takiej opcji?

Rectangle 2 copy 1

Interkomy są niezbędnymi elementami wyposażenia każdego studia telewizyjnego, planu filmowego, ale coraz częściej korzysta się z nich także podczas realizowania materiałów video w plenerze – w tym na potrzeby firm oraz osób prywatnych (m.in. uroczystości rodzinnych). Każda profesjonalna ekipa musi mieć pod ręką zapas interkomów, co jednak wcale nie oznacza konieczności kupowania ich na własność. Bardzo atrakcyjną opcją, zwłaszcza z ekonomicznego punktu widzenia, jest skorzystanie z oferty wypożyczalni interkomów. Takie akcesoria wynajmiesz w Strip Rental w Katowicach. Sprawdź, jakie wynikają z tego korzyści.

Nie angażujesz dużego kapitału

Zakup pojedynczych interkomów nie jest może aż tak dużym obciążeniem finansowym dla profesjonalnej ekipy filmowej/realizacyjnej (zwłaszcza o już ugruntowanej pozycji na rynku), jednak nie zapominajmy, że w grę wchodzą także inne elementy całego systemu komunikacji na planie – w tym panele interkomowe czy punkty dostępowe.

Chcąc skompletować wszystkie te akcesoria na potrzeby pojedynczego zlecenia konieczne byłoby poniesienie sporego wydatku, a na to nie każda ekipa może sobie pozwolić. Tutaj z pomocą przychodzi Strip Rental – oferujemy wynajem interkomów i innych akcesoriów z kategorii systemu RTS i komunikacji, co jest o wiele korzystniejsze pod względem finansowym.

Zyskujesz bezcenny backup

Z naszej oferty wynajmu często korzystają firmy, które mają już własne zaplecze sprzętu do komunikacji na planie, natomiast zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadanie backupu. Interkom czy dowolne inne urządzenie może ulec awarii w najmniej spodziewanym momencie, a to zawsze duży kłopot – zwłaszcza, gdy nie możemy przesunąć terminu realizacji planu.

Aby zabezpieczyć się przed takim scenariuszem warto mieć odpowiedni zapas m.in. interkomów. Nie trzeba ich natomiast kupować – lepszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie potrzebnych akcesoriów na czas realizacji zlecenia.

Możesz przetestować różne interkomy

Wynajem interkomów to atrakcyjne rozwiązanie z punktu widzenia tych realizatorów, którzy planują zainwestować we własne zaplecze sprzętowe, natomiast wolą wcześniej sprawdzić, co tak naprawdę będzie im potrzebne.

W ofercie Strip Rental znajdują się interkomy różnych producentów, z różnych półek cenowych, dzięki czemu możesz rzetelnie przetestować urządzenia i ostatecznie podjąć przemyślaną decyzję o zakupie jednego z nich. Eliminujesz tym samym ryzyko zainwestowania pieniędzy w coś, co nie do końca spełni Twoje oczekiwania.

Wynajem interkomów w awaryjnej sytuacji

Każdej ekipie filmowej przytrafiły się jakieś niespodziewane i kłopotliwe sytuacje – przykładem może być awaria sprzętu, brak dostatecznej liczby interkomów czy problemy z ich kompatybilnością. Aby uniknąć nerwów warto w pierwszej kolejności spróbować wypożyczyć potrzebne akcesoria na czas realizacji.

Rental interkomów na potrzeby okazjonalnego zlecenia

Interkomy są szczególnie przydatne podczas realizacji studia telewizyjnego, kręcenia filmów marketingowych, wywiadów sponsorowanych czy obsługi różnego rodzaju imprez plenerowych i rodzinnych. Nie wszystkie ekipy specjalizują się w takich zleceniach, natomiast gdy pojawi się taka możliwość (i stawka jest atrakcyjna), to trudno z niej zrezygnować.

Jeśli brakuje Ci sprzętu do zrealizowania okazjonalnego zlecenia na bardzo wysokim poziomie, to potrzebne urządzenia i akcesoria z pewnością znajdziesz w naszej ofercie. Wynajmij je, zrób świetne wrażenie na kliencie, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów.

Strip Rental to renomowana wypożyczalnia interkomów, ale także innych akcesoriów studyjnych. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne kamery, aparaty, obiektywy, sprzęt oświetleniowy i audio oraz wszystko inne, co tylko może Ci się przydać do zrealizowania zlecenia, zaaranżowania planu filmowego, przeprowadzenia wywiadu etc.

Już teraz zapoznaj się z całą ofertą wynajmu interkomów w Katowicach. Strip Rental dostarcza zarówno gotowe headsety, jak i panele interkomowe oraz inny sprzęt RTS i do komunikacji.

Najnowsze wpisy

Zobacz naszą ofertę

Kamery
i osprzęt

Technika studyjna i oświetlenie

Skontaktuj się z nami