Logo_strip

Wypożyczalnia sprzętu foto-video. Dlaczego warto wypożyczyć sprzęt na początku swojej nowej pasji?

Rectangle 2 copy 1

Wypożyczalnia sprzętu foto-video. Dlaczego warto wypożyczyć sprzęt na początku swojej nowej pasji?

Rectangle 2 copy 1

Fotografowanie i wideofilmowanie to jedne z najczęściej wybieranych hobby. Dziś robienie zdjęć i kręcenie filmów w dobrej jakości jest o wiele łatwiejsze niż jeszcze 20-30 lat temu. Możemy przebierać w ofertach sprzedaży sprzętu, a jedyną barierę stanowi grubość portfela. Z drugiej strony nikt nie powiedział, że trzeba od razu inwestować we własny aparat czy kamerę. Od czego są wypożyczalnie sprzętu foto-video? W Strip Rental zauważamy, że odwiedza nas coraz więcej osób stawiających swoje pierwsze kroki w dziedzinie filmowania i fotografowania – to dobry początek! Dlaczego? Kilka argumentów znajdziesz w naszym artykule.

Nie musisz mieć wysokiego budżetu na start

Fotografowanie czy wideofilmowanie to świetne, ale też bardzo kosztowne hobby. Zdaje sobie z tego sprawę każdy, kto choć pobieżnie przejrzał ceny sprzętu i akcesoriów. Owszem, można kupić np. używane body za 1000 złotych, ale co dalej? Co z obiektywami? Lampą zewnętrzną? Statywem? Gripem? Torbą i kartami pamięci?

Możemy bez wielkiej przesady napisać, że wybrałeś sobie naprawdę drogą pasję, którą obrazowo porównamy do „studni bez dna”. Zawsze będzie Cię korcić zakup nowego obiektywu czy innego akcesorium.

Dlatego nasza propozycja jest prosta: na dobry początek skorzystaj z oferty wypożyczalni sprzętu foto-video Strip Rental. Znajdziesz u nas wszystko, czego możesz potrzebować do amatorskiego i profesjonalnego pstrykania czy wideofilmowania – za wielokrotnie niższą cenę niż w sklepie.

Możesz przetestować różne rozwiązania

Początki z fotografowaniem czy wideofilmowaniem są ekscytujące. Możesz mieć milion pomysłów na minutę i wyobrażać sobie, jaki sprzęt uda Ci się kiedyś skompletować. Pamiętaj jednak, że nawet najlepsze body czy najdroższy obiektyw niewiele znaczy, jeśli nie umiesz wykorzystać jego potencjału.

Z doświadczenia wiemy, że na początku warto przetestować różne opcje, aby przekonać się, która z nich najbardziej nam odpowiada – czy to pod względem jakości uzyskiwanego obrazka, funkcjonalności, wygody użytkowania, a nawet ciężaru. Taką możliwość daje Ci właśnie nasza wypożyczalnia sprzętu foto-video.

Dowiesz się, jaki jest Twój ulubiony styl

Teraz niemal na pewno tego nie wiesz, nawet jeśli masz jakieś podejrzenia. Kręci Cię fotografia portretowa? Możesz całkowicie zmienić styl, gdy wypróbujesz street photo. Chcesz kręcić teledyski? Być może po pierwszych próbach zakochasz się w produkcji filmów dokumentalnych. Można tak wymieniać długo.

Dzięki dużej dostępności sprzętu foto i video masz możliwość przetestowania różnych rozwiązań i tym samym wybrania kierunku, w którym będziesz się dalej rozwijać. Korzyścią jest również to, że w przyszłości, gdy uzbierasz już pieniądze na własny sprzęt, dokonasz przemyślanego zakupu.

Nie martwisz się przechowywaniem i konserwowaniem sprzętu

Wiele osób nie myśli o tym, że sprzęt fotograficzny i filmowy zajmuje mnóstwo miejsca. Nie każdy natomiast mieszka w dużym domu. Uwierz, że kolejny obiektyw, statyw czy nawet okablowanie w pewnym momencie zaczynają przeszkadzać i ograniczać przestrzeń życiową.

Wypożyczając sprzęt nie musisz się tym przejmować – możesz go zwrócić zaraz po sesji, wypadzie w plener itd., zostawiając kwestię przechowywania i konserwacji wypożyczalni.

Zapraszamy do naszej wypożyczalni sprzętu foto-video w Katowicach

Strip Rental to najbardziej renomowana wypożyczalnia aparatów fotograficznych i kamer w regionie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór profesjonalnego sprzętu do fotografowania, filmowania, zbudowania studia czy obsługi planu lub organizacji eventu.

W Strip Rental wypożyczysz m.in. kamery i osprzęt, obiektywy, statywy czy sprzęt z kategorii techniki studyjnej i oświetlenia. Całą aktualną ofertę znajdziesz na naszej stronie internetowej wraz z cenami za dobę wynajmu – możesz od razu zarezerwować upatrzony sprzęt online z odbiorem w naszej wypożyczalni.

Na miejscu skorzystasz również z fachowego doradztwa, dzięki czemu łatwiej skompletujesz taki sprzęt, jaki idealnie sprawdzi się na początku Twojej przygody z nową pasją.

Najnowsze wpisy

Zobacz naszą ofertę

Kamery
i osprzęt

Technika studyjna i oświetlenie

Skontaktuj się z nami