Kamera JVC GY HC900 body

JVCHC900 Body 600

Kamera HD 3G z trzema przetwornikami CMOS 2/3″, mocowaniem obiektywów w telewizyjnym standardzie B4 oraz możliwością bezpośredniego streamu

Kamera Sony PMW EX1/EX3

Sony EX3

Kamera HD 1,5G z trzema przetwornikami CMOS Exmor™ 1/2″ oraz obiektywem Fujinon z 14-krotnym zbliżeniem

Kamera Marshall CV365-CGB

Marshall CV365 600

Kamera HD 3G z przetwornikiem 2.5 Megapixela 1/3-cala z sensorem CMOS oraz mocowaniem obiektywu CS/C

Obiektyw Canon EF 11-24 f4 L

CanonEF 11-24L 600

Skrajnie szerokokątny obiektyw typu zoom dedykowany do aparatów z matrycą pełnoklatkową, jednak bez zniekształceń charakterystycznych dla tak szerokich obiektywów

Commlite CM-EF-NEX

Starannie wykonany adapter dla optyki Canon EF do mocowania w Sony E Mount z pełnym przeniesieniem elektroniki obiektywu na korpus. Dzięki mocowaniu do statywu możemy w pełni bezpiecznie używać nawet ciężkich obiektywów.

Kontroler zoom Canon ZSD 31M

manetka canon 600

Manetka zbliżenia do obiektywów Canon z 8-pinową końcówką; zapewnia precyzyjną kontrolę nad pracą zoom’a, szczególnie podczas eventów sportowych, koncertów czy innych wydarzeń realizowanych na żywo.

Kontroler zoom Fujinon ERD-T22

kontroler Fujinon ERD 600

Manetka zbliżenia do obiektywów Fujinon z 12-pinową końcówką; zapewnia precyzyjną kontrolę nad pracą zoom’a, szczególnie podczas eventów na żywo, takich jak koncerty czy transmisje sportowe.

Moduł SONY XDCA-FS7

rozszeżenie SONY XDCA 6https://strip-rental.com/wp-admin/post.php?post=1744&action=edit#00

Moduł rozszerzeń udostępnia dodatkowe złącza we/wy, daje możliwość zapisu danych RAW, koduje strumień do ProRes’a 422; pracuje z bateriami VLock

Lilliput BM230-4K

Lilliput BM230-4K 600

23,8” monitor o rozdzielczości 4K, zaprojektowany z myślą o przemyśle filmowym i wideo

Lilliput FS7

lilliput FS7 600

7″ kompaktowy i lekki monitor podglądowy, dedykowany do pracy z kamerą

Ładowarka 4x V-Lock CZ-4BL

Ładowarka 4xV-Lock 600

Ładowarka do baterii V-Lock CZ-4BL to kompaktowe urządzenie, które potrafi ładować nawet cztery baterie równocześnie, co w porównaniu do innych ładowarek jest kluczowym aspektem. Posiada również diody informujące o stanie naładowania oraz dwa wyjścia XLR 4-pinowe służące do zasilania kamery.

Bateria V-Lock Beillen BL-T-BP192 -AIR

bateria Vlock Beillen 600

Bateria o dużej pojemności, którą zaprojektowano tak, aby zabrać ją na pokład samolotu. Rozkładamy ją na dwie części i tym samym nie przekraczamy dozwolonej pojemności. W obudowie udało się umieścić również gniazda D-Tap oraz USB do zasilania akcesoriów.

Karta Wise SDXC 128 GB

karta Wise SDXC 128 GB 600

Karta pamięci firmy Wise o pojemności 128 GB z bardzo szybką prędkością zapisu oraz odczytu, stworzona do pracy w sprzętach audio i video. Jest odporna na pył, wodę, wstrząsy oraz promieniowania rentgenowskie. Urządzenie idealnie sprawdza się podczas nagrywania materiałów nawet do 8K.

Karta SONY XQD 120 GB

karta SONY XQD 120 GB 600

Karta zaprojektowana przez SONY do profesjonalnych zastosowań reporterskich w sprzęcie foto i video. Olbrzymia trwałość, odporność na wstrząsy, pole magnetyczne oraz promieniowanie rentgenowskie sprawiają, że wszystkie ujęcia są bezpieczne, zarówno podczas realizacji jak i w czasie najtrudniejszej podróży.

Karta SONY SxS 64 GB

SxS 600

To niezwykle wytrzymałe i trwałe rozwiązanie, które zapewnia użytkownikom wysoką niezawodność i szybki transfer danych. Wykorzystuje wszystkie funkcje zapisu kamer XDCAM EX.

Czytnik kart CFexpress typu B / XQD Sony MRW-G1

czytnik kart XQD 600

Nieduży, solidnie wykonany czytnik, pozwalający najlepiej wykorzystać wydajność kart pamięci Sony CFexpress i XQD. Szybkie przesyłanie danych do komputera jest zgodne ze standardem SuperSpeed USB 3.1 Type-C Gen 2.