Logo_strip

Mikroport SONY UWP-D

1 zestaw

Cyfrowy, dwukanałowy, bezprzewodowy system mikrofonowy, zaprojektowany do pracy z kamerą w pełni bezpiecznym paśmie 42LA: 638,125–697,875 MHz.

Cena: 100 zł netto/dzień

Ogromną zaletą systemu jest możliwość montowania odbiorników na kamerach SONY przy pomocy stopki MI SMAD, która umożliwia przesyłanie zasilania i sygnałów audio bez dodatkowych przewodów. W dwukanałowym odbiorniku URX-P03D mamy możliwość podłączenia dodatkowego mikrofonu przewodowego (z opcją zasilania mikrofonu przez wtyk) i użycia funkcji prostego 3-kanałowego miksera audio. Dla wygody wbudowano również gniazdo słuchawek, szczególnie potrzebne, jeśli w kamerze nie ma możliwości odsłuchu dźwięku. Cała seria UWP-D posiada gniazda USB i jest przystosowana do zasilania z zewnętrznego źródła (np. z kamery), co pozwala wydłużyć czas pracy (można również w ten sposób naładować włożone akumulatory NiMH). Urządzenia wykonane są z trwałego i wytrzymałego materiału.

  • dwukanałowy odbiornik nakamerowy URX-P03D z dwoma przewodami EC-0.46BX jack 3.5mm/XLR lub EC-0,8BM jack 3.5mm/jack 3.5mm
  • dwa nadajniki bodypack UTX-B03
  • dwa miniaturowe mikrofony ECM-44BMP
  • adapter stopki MI SMAD P3D

Zestaw SONY UWP-D z dwukanałowym odbiornikiem oraz dwoma nadajnikami – 100 zł netto/dzień

Vector Smart Object copy 4

Zdjęcia produktu

Napisz do nas jeśli jesteś chętny wypożyczyć sprzęt