Logo_strip

Wypożyczalnia kamer telewizyjnych – dlaczego warto skorzystać z oferty Strip Rental?

Rectangle 2 copy 1

Wypożyczalnia kamer telewizyjnych – dlaczego warto skorzystać z oferty Strip Rental?

Rectangle 2 copy 1

Kamery telewizyjne to podstawowe narzędzie pracy profesjonalnej ekipy, wolnych strzelców, lokalnych i ogólnopolskich stacji TV czy agencji eventowych, które odpowiadają za przygotowanie transmisji z obsługiwanego wydarzenia. Mówimy tutaj o sprzęcie z bardzo wysokiej półki jakościowej, co oczywiście ma bezpośrednie przełożenie na jego cenę. Zakup kamery telewizyjnej na własność to bardzo duży wydatek, na co nie każdy zainteresowany może sobie pozwolić. Tutaj z pomocą przychodzi Strip Rental – wypożyczalnia kamer telewizyjnych w Katowicach, w której ofercie znajdziesz najwyższej klasy sprzęt do profesjonalnego użytku. Sprawdź, dlaczego warto wynająć kamerę telewizyjną właśnie w naszej wypożyczalni.

Duży wybór kamer

W Strip Rental wypożyczysz kamery telewizyjne, które spełnią oczekiwania zarówno profesjonalnej ekipy, jak i ambitnego amatora. Oferujemy kamery czołowych producentów, w tym JVC, Sony czy Marshall. Bez problemu dobierzemy dla Ciebie taką kamerę, która będzie optymalnym rozwiązaniem do realizacji konkretnego zlecenia.

Z pełną ofertą kamer telewizyjnych dostępnych w wypożyczalni Strip Rental możesz się zapoznać na naszej stronie internetowej.

Atrakcyjne ceny za dobę wynajmu

Wypożyczenie kamery telewizyjnej to coraz popularniejsze rozwiązanie. Wynika to z faktu, iż ceny sprzętu stale rosną, a na rynku używanych kamer bardzo trudno jest znaleźć egzemplarze godne uwagi. Wielu profesjonalistów zaczyna więc kalkulować i ostatecznie decyduje się wypożyczyć kamerę – jest to szczególnie uzasadnione w sytuacji, gdy sprzęt jest potrzebny tylko okazjonalnie, na przykład do zrealizowania jednorazowego zlecenia.

O tym, kiedy opłaca się skorzystać z opcji wynajmu kamer telewizyjnych, piszemy w osobnym artykule na naszym blogu.

Zarezerwuj kamerę online

Wynajęcie kamery telewizyjnej jest dziś bardzo proste i szybkie. Wystarczy, że wejdziesz na stronę wypożyczalni Strip Rental, znajdziesz odpowiedni sprzęt i zarezerwujesz go online – z odbiorem w naszym punkcie stacjonarnym.

Dzięki temu masz pewność, że wybrana kamera będzie na Ciebie czekać, w 100% sprawna i gotowa do pracy. Możesz również od razu zarezerwować inne potrzebne sprzęty, akcesoria itd.

Nie tylko kamery

Strip Rental to nie tylko wypożyczalnia kamer telewizyjnych, ale też szerokiej gamy sprzętu filmowego i fotograficznego. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co może Ci się przydać do zrealizowania dowolnego projektu, w tym:

  • obiektywy,
  • aparaty fotograficzne,
  • oświetlenie,
  • sprzęt studyjny
  • sprzęt RTS i do komunikacji na planie,
  • okablowanie,
  • statywy,
  • karty pamięci, pokrowce i wszelkiego rodzaju drobniejsze akcesoria.

Dzięki tak obszernej ofercie możesz w jednym miejscu wypożyczyć wszystko, czego potrzebujesz, oszczędzając mnóstwo czasu i dostając bardzo dobrą cenę.

Fachowe doradztwo

Ważnym argumentem przemawiającym za tym, aby skorzystać z oferty wypożyczalni kamer telewizyjnych Strip Rental, jest to, że tworzymy zespół specjalistów i pasjonatów. Znamy się na sprzęcie filmowym i fotograficznym, co pozwala nam świadczyć fachowe doradztwo i podpowiadać klientom wybór najlepszych rozwiązań.

Jeśli wiesz, że potrzebujesz kamery telewizyjnej, ale nie potrafisz zdecydować się na konkretny model z naszej oferty, to po prostu skontaktuj się z nami – na podstawie przekazanych informacji dopasujemy odpowiednią kamerę, która na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Elastyczne warunki wynajmu

Strip Rental to wypożyczalnia kamer telewizyjnych, która oferuje bardzo korzystne warunki wynajmu sprzętu. Wszystkie ceny podane na naszej stronie dotyczą jednej doby wynajmu – możesz wypożyczyć sprzęt na dłużej i uzgodnić indywidualne warunki z doradcą.

Sprawdź całą ofertę najlepszej wypożyczalni kamer telewizyjnych w Katowicach!

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzętu filmowego i fotograficznego Strip Rental. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas dokładnie to, czego szukasz. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Najnowsze wpisy

Zobacz naszą ofertę

Kamery
i osprzęt

Technika studyjna i oświetlenie

Skontaktuj się z nami