Logo_strip

Wypożyczalnia sprzętu: Kamery

Kategoria sprzętu

Kontakt

STRIP STUDIO

Zosia Tytko

Krzysztof Marek

Interesuje Cię wynajem kamer? Duży wybór modeli znajdziesz w ofercie naszej wypożyczalni kamer w Katowicach. Strip Rental specjalizuje się w wynajmie kamer filmowych, zarówno na potrzeby profesjonalnych ekip, jak i amatorów, którzy chcą zagwarantować sobie najwyższą jakość obrazu. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Mamy kamery, z których korzystają profesjonaliści

Strip Rental to wypożyczalnia sprzętu foto i video, która oferuje wyłącznie urządzenia wysokiej klasy – szczególnie poszukiwane przez profesjonalnych filmowców oraz ambitnych amatorów. Proponujemy kamery takich firm, jak Sony, JVC czy Marshall, które zagwarantują Ci doskonałą jakość produkcji filmowej – niezależnie od tego, czy obsługujesz zwykłą imprezę okolicznościową, czy realizujesz teledysk, film promocyjny etc.

Zapewniamy oczywiście pełne przeszkolenie z obsługi kamery, dlatego nie musisz się obawiać, że nie będziesz w stanie wykorzystać jej potencjału.

Wypożyczenie kamery nie może być łatwiejsze!

W Strip Rental zadbaliśmy o to, aby maksymalnie uprościć cały proces wynajmu sprzętu filmowego. W tej kategorii dostępnych produktów znajdziesz wszystkie kamery, które oferujemy do wypożyczenia, wraz z ceną za każdą dobę wynajmu.

Wybierając wstępnie upatrzoną kamerę możesz przeczytać jej dokładny opis i na tej podstawie upewnić się, czy rzeczywiście jest to odpowiedni wybór dla Ciebie. Od razu zaproponujemy też listę sprzętu dodatkowego, jak chociażby pasujące do danego modelu obiektywy, również dostępne w stałej ofercie naszej wypożyczalni.

Wiesz już, że potrzebujesz właśnie tej kamery? W takim razie wygodnie zarezerwuj ją dla siebie online poprzez wypełnienie i wysłanie krótkiego formularza. Sprzęt możesz odebrać bezpośrednio w naszej wypożyczalni w Katowicach.

Jeśli natomiast nie do końca wiesz, która z dostępnych kamer będzie odpowiednia dla Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami i powiedz, do czego jest Ci potrzebny ten sprzęt. Doświadczeni eksperci Strip Rental wskażą Ci właściwy model.