Logo_strip

Wypożyczalnia sprzętu: Statywy

Kategoria sprzętu

Kontakt

STRIP STUDIO

Zosia Tytko

Krzysztof Marek

Wypożyczalnia sprzętu foto i video w Katowicach, Strip Rental, prezentuje statywy, czyli akcesoria niezbędne przy realizacji dowolnego projektu filmowego i fotograficznego. Przydają się szczególnie w warunkach studyjnych, jednak śmiało można – a wręcz warto – z nich korzystać także podczas obsługi eventów, imprez masowych, sesji plenerowych czy filmowania i fotografowania imprez okolicznościowych. Potrzebujesz pilnie statywu, a budżet nie pozwala Ci na jego zakup? Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni foto!

Jakie statywy wypożyczysz w Strip Rental?

Oferujemy wyłącznie profesjonalne statywy, z których korzystają zawodowcy, ekipy filmowe oraz komercyjni fotografowie. W naszej ofercie znajdziesz np. statyw Sachtler ENG przeznaczony do pracy z kamerami o wadze do 35 kilogramów, z bardzo solidną głowicą, gwarantujący rewelacyjną stabilność nawet na niezbyt równym podłożu.

Z pewnością wiesz, że klasa statywu ma bardzo duże znaczenie i w profesjonalnych zastosowaniach nigdy nie powinno się używać statywów nieznanych marek, tanich, chwiejnych czy o wątpliwej trwałości. Po pierwsze: praca z wykorzystaniem takiego statywu jest bardzo niekomfortowa i na dłuższą metę irytująca. Po drugie: nie zapominajmy, że statyw jest jedyną rzeczą chroniącą sprzęt przed upadkiem i zniszczeniem – montując na nim np. kamerę wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych nierozsądnie byłoby ryzykować ze statywami „no name”.

Wypożycz statyw od ręki

W Strip Rental dbamy o dużą dostępność zarówno sprzętu filmowego i fotograficznego, jak i akcesoriów. Wiemy, że np. statywy bywają potrzebne „na już” – nie każdy na co dzień korzysta ze statywu, dlatego wiele osób po prostu nie widzi sensu w inwestowaniu pieniędzy w zakup własnego akcesorium. Od tego są właśnie wypożyczalnie sprzętu filmowego.

Znajdź odpowiedni statyw w ofercie Strip Rental i wypożycz go na tak długo, jak potrzebujesz. Nie wiesz, jaki model wybrać? Skorzystaj z naszego bezpłatnego doradztwa. Oczywiście przeszkolimy Cię również z obsługi wypożyczonego statywu w naszym punkcie w Katowicach.