Logo_strip

Testuj z nami w promocyjnej cenie

Rectangle 2 copy 1

Testuj z nami w promocyjnej cenie

Rectangle 2 copy 1

Zapraszamy do wspólnego testowania naszego nowego sprzętu. Poczujcie emocje, które towarzyszą nam, kiedy eksperymentujemy, próbujemy, poznajemy, cieszymy się naszym nowym nabytkiem. Proponujemy Wam wypożyczenie w promocyjnej cenie 10 zł netto/dzień sprzętu, który będziecie mogli przetestować i podzielić się z nami swoimi przemyśleniami na jego temat. Promocyjna cena obowiązuje do końca sierpnia a jedynym wymaganiem jest napisanie opinii na temat urządzenia na naszych socjalach.

BMD UltraSudio HD Mini

Tym razem urządzenie od BMD które podłączone poprzez Thunderbold3 może sprawić, że laptop stanie się pełnoprawną stacją graficzną, playerem czy urządzeniem streamującym. Dla nas największą zaletą UltraStudia jest możliwość wysłania z laptopa sygnałów wypełnienia i klucza jednocześnie, przy okazji mogą one być synchronizowane genlockiem z całym systemem. Przy niewielkich rozmiarach zestawu nie odbiegamy parametrami od komputerów stacjonarnych.

Zgraj swoje archiwum

Na naszych półkach często jeszcze znajdują się analogowe taśmy i nagrania ważnych dla nas momentów i wspomnień. Dla wszystkich którzy chcieliby zarchiwizować, zabezpieczyć i udostępnić te materiały przydadzą się analogowe wejścia audio i video na pokładzie urządzenia.

Więcej o sprzęcie przeczytacie w naszej karcie produktu

Najnowsze wpisy

Zobacz naszą ofertę

Kamery
i osprzęt

Technika studyjna i oświetlenie

Skontaktuj się z nami