Logo_strip

Wypożyczalnia przewodów i kabli studyjnych – wszystko znajdziesz w Strip Rental!

Rectangle 2 copy 1

Wypożyczalnia przewodów i kabli studyjnych – wszystko znajdziesz w Strip Rental!

Rectangle 2 copy 1

Budowa studia telewizyjnego czy planu filmowego wymaga zastosowania wielu drobnych akcesoriów. Choć najbardziej spektakularne i w praktyce najważniejsze są kamery, to nie zapominajmy, że na końcowy efekt duży wpływ mają również te elementy, których nie widać lub nie zwraca się na nie uwagi. Do tej grupy możemy zaliczyć różnego rodzaju przewody i kable. Są one niezbędne na planie filmowym, w studiu, a także podczas realizacji materiałów filmowych w tzw. terenie (np. podczas filmowania uroczystości rodzinnych). Brakuje Ci takich akcesoriów? Skorzystaj z oferty wypożyczalni przewodów i kabli studyjnych Strip Rental!

Złośliwość rzeczy martwych…

Z przewodami, kablami czy przedłużaczami jest jeden problem: zawsze psują się w najmniej oczekiwanym momencie. Paradoksem w tym wszystkim jest to, że awaria tak drobnego elementu może uniemożliwić realizację skrupulatnie zaplanowanego zlecenia. Gdy kabel odmawia posłuszeństwa, to na nic zda się nawet najdroższa kamera z najjaśniejszym obiektywem.

Pół biedy, gdy zorientujesz się, że kabel jest uszkodzony przed rozpoczęciem zdjęć. Gorzej, gdy prawda wyjdzie na jaw dopiero na etapie postprodukcji i okaże się, że obraz jest w porządku, ale dźwięk już niekoniecznie.

Ponieważ każdy profesjonalista wie, że kable i przewody studyjne są najsłabszym ogniwem planu filmowego, to dobrze jest mieć pod ręką dostawcę sprawnych zamienników. Do tej roli poleca się wypożyczalnia przewodów i kabli Strip Rental w Katowicach!

Nietypowe zlecenie? Wynajmij przewód od ręki!

Często jest tak, że nawet bardzo dobrze wyposażona ekipa, dysponująca rozbudowanym zapleczem sprzętowym, akurat nie ma takiego kabla czy przewodu, jaki jest niezbędny do zrealizowania danego zlecenia. W takiej sytuacji można oczywiście kupić odpowiedni element, co jednak niekoniecznie będzie tak proste, jak się wydaje – mówimy tutaj przecież o kablach specjalistycznych, które nie są dostępne w pierwszym-lepszym markecie budowlanym czy nawet sklepie elektrycznym i elektronicznym.

Tutaj znów ratunkiem okaże się opcja wynajmu przewodów i kabli studyjnych, z której możesz skorzystać w Strip Rental. Dysponujemy szerokim wyborem akcesoriów, w tym przedłużaczy oraz kabli z różnymi wtykami i w różnych wariantach długości, dlatego na pewno znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz.

Potrzebujesz backupu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Wynajem przewodów i kabli jest bardzo dobrą opcją dla tych ekip, które nie lubią nieprzyjemnych niespodzianek i chcą mieć zawsze pod ręką odpowiedni zapas akcesoriów studyjnych. To bardzo rozsądne podejście, które pozwala uniknąć małej katastrofy w postaci konfliktu z klientem i w efekcie poważnych problemów wizerunkowych.

Kupowanie kosztownych przewodów i kabli na zapas nie jest natomiast konieczne – o wiele tańszą opcją będzie ich wypożyczanie za każdym razem, gdy szykujesz się do realizacji zlecenia i wiesz, że musisz mieć dodatkowe akcesoria na wypadek awarii.

Oferujemy wynajem przewodów studyjnych wszelkiego rodzaju

W stałej ofercie wypożyczalni przewodów i kabli studyjnych Strip Rental znajdziesz wszystkie akcesoria, jakie mogą się przydać do obsługi planu zdjęciowego, studia telewizyjnego czy imprezy plenerowej.

Znajdziesz u nas m.in. przedłużacze prądowe, kable Cat5e, kable SDI, kable XLR 3-pinowe czy przewody hybrydowe do połączenia kamery z CUU. Stawiamy na kable i przewody sprawdzonych, renomowanych producentów, w tym Klotz, ProSnake czy Draka.

Już teraz zapoznaj się z całą ofertą wynajmu elementów techniki studyjnej i oświetlenia Strip Rental. Jesteśmy polecaną wypożyczalnią sprzętu foto-video w Katowicach, w której znajdziesz także aparaty, kamery, nagłośnienie, obiektywy oraz inne akcesoria przydatne podczas realizacji materiałów filmowych czy fotograficznych.

Nie wiesz, na co się zdecydować? Doradzimy! Skontaktuj się z nami, opisz nam swoje potrzeby, a eksperci Strip Rental skompletują dla Ciebie potrzebne przewody, kable oraz inne akcesoria z naszej oferty.

Najnowsze wpisy

Zobacz naszą ofertę

Kamery
i osprzęt

Technika studyjna i oświetlenie

Skontaktuj się z nami