Logo_strip

Wypożyczalnia obiektywów. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty Strip Rental

Rectangle 2 copy 1

Wypożyczalnia obiektywów. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty Strip Rental

Rectangle 2 copy 1

Czy obiektyw jest ważniejszy niż korpus? To popularna opinia w świecie zawodowej fotografii, ale też filmowania. Można z nią oczywiście dyskutować, natomiast faktem jest, że nic nam po świetnym body z najwyższej półki, jeśli podepniemy do niego standardowy obiektyw. To od szkła w głównej mierze zależy jakość uzyskanego obrazka, zwłaszcza kiedy fotografujemy czy filmujemy w złych warunkach oświetleniowych. Potrzebujesz znakomitego obiektywu, ale ceny przerażają? Mamy rozwiązanie: skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni obiektywów! Sprawdź, dlaczego warto się na to zdecydować.  

Zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy

Zakup jasnego obiektywu renomowanego producenta, na przykład Canona, Nikona czy Sony, to spory wydatek – w przypadku teleobiektywów liczony w tysiącach złotych. Nie każdy może sobie na to pozwolić, a już na pewno nie wtedy, gdy pstrykasz czy filmujesz amatorsko.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy warto już odkładać pieniądze na tej klasy obiektyw, to na dobry początek po prostu wypożycz szkło w Strip Rental. Przekonasz się, czy rzeczywiście lepszy obiektyw pozwoli Ci wynieść Twoje fotografowanie na wyższy poziom.

Pamiętaj, że Strip Rental to także wypożyczalnia aparatów fotograficznych i kamer, dlatego możesz u nas wynająć kompletny sprzęt na potrzeby np. zrealizowania jakiegoś komercyjnego zlecenia czy uwiecznienia ważnej uroczystości rodzinnej.

Przetestujesz różne szkła i wybierzesz to, które najbardziej Ci odpowiada

Wiesz już, że obecnie posiadany sprzęt zaczyna Cię ograniczać, dlatego przyszedł czas na zainwestowanie w coś lepszego? Zanim zaczniesz czytać recenzje w Internecie i przeglądać oferty sklepów internetowych, najpierw odwiedź Strip Rental.

Nasi eksperci zaproponują Ci różne obiektywy, które na pewno warto przetestować z Twoim body. Po kilku sesjach będziesz już mieć pewność, w jakie szkło powinieneś zainwestować. Takie testowanie pozwoli Ci uniknąć nietrafionego zakupu.

Świetna opcja, gdy masz do zrealizowania jednorazowe zlecenie

Z usługi wynajmu kamer, aparatów i obiektywów bardzo często korzystają profesjonaliści, którzy specjalizują się w konkretnej dziedzinie fotografii/filmowania, natomiast od czasu do czasu otrzymują zlecenie wymagające użycia zupełnie innego sprzętu.

W takim przypadku wypożyczenie np. obiektywu jest najrozsądniejszym rozwiązaniem. Nie ma sensu inwestować dużych pieniędzy w coś, co przydaje się tylko okazjonalnie, a krótko po zakupie od razu traci na wartości.

Wypożycz obiektyw na specjalną okazję

Naszą wypożyczalnię obiektywów regularnie odwiedzają osoby, które pasjonują się fotografią, natomiast nie mają wystarczających funduszy na zgromadzenie pokaźnej kolekcji sprzętu.

Prosty przykład: jeśli masz fajny aparat, dobry obiektyw do portretów i street photo, natomiast szykuje Ci się wypad w plener i chciałbyś fotografować ptaki, to oczywiście potrzebujesz jasnego teleobiektywu. W takiej sytuacji skorzystaj z możliwości wypożyczenia odpowiedniego szkła.

Zapomnij o kłopotliwym przechowywaniu szkieł

Zakup obiektywu to nie wszystko. Szkło, zwłaszcza wysokiej klasy, trzeba jeszcze odpowiednio przechowywać, chronić przed porysowaniem, a także dbać o to, aby do obiektywu nie dostał się kurz czy inne paproszki. Jeśli nie masz na to czasu, ani też miejsca na kolejne obiektywy, to wynajem jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Potrzebujesz nowego obiektywu do Twojego aparatu czy kamery? Chcesz najpierw przetestować kilka modeli przed podjęciem decyzji o zakupie? Zapraszamy do Strip Rental! Sprawdź obiektywy dostępne w naszej ofercie wynajmu i wygodnie zarezerwuj upatrzone szkło online. Możesz również skorzystać z naszego doradztwa – po prostu skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci, który obiektyw powinieneś przetestować w pierwszej kolejności.

Przy okazji zajrzyj też do innych artykułów poradnikowych na naszym blogu, w których m.in. podpowiadamy, kiedy nie warto kupować sprzętu filmowego oraz wyjaśniamy, jaki sprzęt video warto wypożyczyć przy krótkich realizacjach.

Najnowsze wpisy

Zobacz naszą ofertę

Kamery
i osprzęt

Technika studyjna i oświetlenie

Skontaktuj się z nami