Logo_strip

Wypożyczalnia obiektywów? Świetny wybór w kilku sytuacjach

Rectangle 2 copy 1

Wypożyczalnia obiektywów? Świetny wybór w kilku sytuacjach

Rectangle 2 copy 1

Fotografujesz lub filmujesz? Robisz to amatorsko lub zawodowo? Na pewno regularnie nachodzi Cię myśl, aby zainwestować w swoje zaplecze sprzętowe. Jeśli czujesz, że obecnie posiadany aparat i osprzęt do niego stanowią „wąskie gardło” i ograniczają Twoje umiejętności, to rzeczywiście warto powoli rozglądać się za czymś nowym – na przykład obiektywem. Zakup dobrego szkła to spora inwestycja, dlatego rozsądnie będzie najpierw przetestować kilka opcji i upewnić się, co tak naprawdę jest Ci potrzebne. To jedna z tych sytuacji, w których warto skorzystać z oferty wypożyczalni obiektywów Strip Rental. Pozostałe omawiamy w naszym artykule.

Uszkodzone szkło? Przyjdziemy Ci z pomocą!

Nawet najlepszy i najdroższy obiekty renomowanego producenta może w pewnym momencie ulec uszkodzeniu. Najczęściej jest to skutek upadku czy nieuważnego obchodzenia się ze szkłem. Jeśli jesteś w podbramkowej sytuacji i potrzebujesz pilnie obiektywu o podobnych lub nawet lepszych parametrach, to sprawdź ofertę Strip Rental.

Wypożyczamy obiektywy do kamer i aparatów wszystkich popularnych producentów, dlatego z pewnością znajdziesz u nas szkło z odpowiednim mocowaniem. To może Ci uratować zlecenie, jeśli nie masz już czasu na zakup nowego obiektywu lub nie chcesz tego robić czekając na naprawę.

Nie masz odpowiedniego obiektywu? Wypożycz zamiast kupować

Do naszej wypożyczalni sprzętu filmowego i fotograficznego zaglądają nie tylko profesjonaliści, ale też zaawansowani amatorzy, którzy cenią sobie możliwość niedrogiego wypożyczenia obiektywów bardzo wysokiej klasy.

Jasne jest, że nie każdego stać na zakup szkła o wartości kilku czy tym bardziej kilkunastu tysięcy złotych. Zwłaszcza, jeśli nie fotografuje lub nie filmuje zawodowo. Masz aparat z podstawowym obiektywem, a wybierasz się w plener i chcesz spróbować swoich sił w fotografowaniu ptaków? Wpadnij do nas po odpowiedni teleobiektyw, który wypożyczysz za ułamek jego nominalnej wartości.

Testy, czyli najlepszy sposób, aby wybrać idealny obiektyw dla siebie

Dużą grupę osób wypożyczających obiektywy stanowią profesjonaliści i amatorzy, którzy przymierzają się do wzbogacenia swojego zaplecza i zainwestowania w nowe, bardzo drogie szkło. Nie mają jednak pewności, czy wstępnie wybrany obiektyw rzeczywiście spełni ich oczekiwania – wolą to najpierw sprawdzić. I słusznie!

Przed zakupem nowego obiektywu przetestuj kilka szkieł z wyższej półki, które są dostępne w ofercie naszej wypożyczalni obiektywów. Dzięki temu przekonasz się, które szkło najbardziej Ci odpowiada, daje najlepszy obrazek, a przy tym pasuje Ci pod względem ciężaru. Unikniesz w ten sposób nieprzemyślanego wydatku.

Wypożycz obiektyw, który pozwoli Ci zrealizować ważny projekt

Jesteś zawodowcem, który właśnie dostał super atrakcyjne zlecenie, ale jest jeden problem: nie masz odpowiedniego obiektywu? Spokojnie, pomożemy. W Strip Rental wypożyczysz większość obiektywów praktycznie od ręki, na tak długo, jak potrzebujesz. To pozwoli Ci zrealizować zlecenie na wymaganym poziomie jakości, bez ponoszenia wysokich kosztów i kupowania szkła, które może Ci być potrzebne tylko jednorazowo.

Sprawdź ofertę wypożyczalni obiektywów Strip Rental

Strip Rental to profesjonalna wypożyczalnia aparatów fotograficznych i kamer oraz całego niezbędnego osprzętu. W naszej ofercie znajdziesz aparaty, kamery, obiektywy, statywy, wyposażenie studia czy urządzenia do komunikacji – słowem wszystko, co tylko może Ci się przydać zarówno do zrealizowania komercyjnego zlecenia, jak i np. obsługi imprezy rodzinnej.

Już teraz zapoznaj się z całą naszą ofertą obiektywów do wypożyczenia. Na stronie Strip Rental znajdziesz nie tylko dostępny sprzęt, ale również cennik wynajmu, który jest bardzo atrakcyjny – szczególnie w porównaniu z zakupem na własność.

Koniecznie zostań na naszym blogu i przeczytaj inne poradniki, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy – na przykład ten, w którym podpowiadamy, jaki sprzęt warto wypożyczyć przy krótkich realizacjach.

Najnowsze wpisy

Zobacz naszą ofertę

Kamery
i osprzęt

Technika studyjna i oświetlenie

Skontaktuj się z nami